Arta Elezaj sërish në pushime, ndjekësit ia përmendin ‘sheikët’

23:39 | 12 Mars 2022

Arta Elezaj ka filluar sërish pushimet.

Ish-aktorja e “O sa mirë” siç duket e ka në qejf detin pasiqë përherë shfaqet në vendet e ngrohta.

Jeta e saj luksoze që shfaq në rrjetet sociale zgjon kureshtjen e ndjekësve, të cilët nuk ngurrojnë ta komentojnë e shpesh edhe kritikojnë.

Në fotot e fundit që ka postuar duke mos treguar vendin se ku ndodhet saj ia përmendën ‘sheikët’.

Teksa shfaqet në fustan ngjyrë kafe të hapur tek gjoksi dhe këmbët dikush nga ndjekësit i shkroi “Rofshin sheikët”.

Tutje nuk ka pasur ende ndonjë reagim të Artës./lm/

Shpërndaje në rrjete sociale