Arta Elezaj publikon foto provokative, thekson trupin si peshk

08:51 | 19 Tetor 2022

Modelja shqiptare, Arta Elezaj, po vazhdon të jetë shumë aktive dhe një emër mjaft i ndjekur në rrjete sociale.

Ajo po shijon pushimet në një vend të veçantë, ndërsa ka marrë vëmendje me fotografitë që ka publikuar në Instagram, shkruan arbresh.info

Arta së fundi ka publikuar disa fotografi, ku ka ekspozuar linjat e saj superseksi.

E veshur me një kostum që ia thekson linjat e fizikut të saj, ajo nuk e lë askënd indiferent me pozat e reja.

Nga ana profesionale, momentalisht nuk është e angazhuar në ndonjë projekt të ri. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale