Arta Elezaj me poza joshëse nga Tajlanda

11:15 | 8 Shkurt 2023

Blogerja nga Klina, Arta Elezaj është ndër femrat më të komentuara në media rozë.

Arta nuk heziton që pikat e saj më të forta t’i ekspozoi para mijëra fansave në Instagram dhe kështu ka vepruar edhe së fundmi, shkruan arbresh.info

Kaçurrelja kësaj radhe ka ndarë disa poza të reja nga pushimet në një vend tropikal, ndonëse më parë ishte në Tajlandë.

Kujtojmë që më parë ajo ishte paraqitur në serialin vendor “O sa mirë” nga ku edhe mori famë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale