Arbnora pozon para pasqyrës, një bionde joshëse

18:54 | 10 Qershor 2020

Bukuroshja Arbnora Ademaj, kohëve të fundit është kthyer në një emër mjaft të përfolur në media.

Ajo dje është shëndërruar në bionde, ku ka marrë gjithë vëmendjen me pamjen e saj të re, shkruan portali arbresh.info

Ndërkohë, Ademaj është mjaft aktive dhee ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Edhe së fundi, Arbnora ka postuar një foto para pasqyrës ku po duket tejet e bukur.

Veç tjerash, Ademaj po vazhdon të qëndrojë mes Kosovës dhe Turqisë, për shkak të angazhimeve në karrierën e saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale