Google ADS

Arbnora e Dafina armike, kush i uli në një tavolinë përsëri?

21:49 | 24 Prill 2018
Arbresh.info

Ishin mike të ngushta.

Bëhet fjalë për Arbnora Ademaj dhe Dafina Dauti, shkruan arbresh.info.

Ato kanë prishur punët dhe si pasojë e kësaj nuk flasin më.

n’ZOOM ka bërë bashkë dy bukuroshet të cilat u ulën në një tavolinë.

Shikoni këtë moment interesant./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale