Google ADS

Arbnora e bukur dhe me stil në foton e re

13:09 | 18 Qershor 2020
A. B.

Bukuroshja Arbnora Ademaj, e cila ka disa kurora bukurie dhe eksperienca të shumta televizive si prezantuese.

Përveç kësaj, bukuroshja kujdeset që t’i mbajë të informuar 91.5 k ndjekësit e saj në ‘Instagram’, për çdo aktivitet si nga karriera ashtu edhe nga përditshmëria e saj, shkruan portali arbresh.info

Arbnora, para pak çastesh ka publikuar një fotografi teksa ka vënë në pah trupin e saj perfekt.

Arbnora Ademaj kohëve të fundit është shndërruar në një nga emrat më të komentuar në shtypin rozë. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale