Arbnora Ademaj zgjedh “Diamond Residence” që të realizoj këtë foto të bukur

17:05 | 18 Qershor 2020

Bukuroshja Arbnora Ademaj, ka disa kurora bukurie dhe eksperienca të shumta televizive si prezantuese.

Përveç kësaj, bukuroshja kujdeset që t’i mbajë të informuar 91.5 k ndjekësit e saj në ‘Instagram’, për çdo aktivitet si nga karriera ashtu edhe nga përditshmëria e saj, shkruan portali arbresh.info

Arbnora ka publikuar një fotografi teksa ka vënë në pah trupin e saj perfekt, ndërsa kjo foto e bukur është realizuar në kompleksin më prestigjioz në vend, “Diamond Residence”, në Hajvali.

Arbnora Ademaj kohëve të fundit është shndërruar në një nga emrat më të komentuar në shtypin rozë./ arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale