Arbnora Ademaj thekson linjat trupore joshëse në imazhet e reja

08:15 | 3 Qershor 2020

Bukuroshja Arbnora Ademaj, kohëve të fundit është kthyer në një emër mjaft të përfolur në media.

Ademaj është mjaft aktive dhe ndjekur edhe në rrjetet sociale në mbi 91.4k ndjekës në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, shkruan portali arbresh.info

Ajo së fundi ka publikuar një InstaStory ku ekspozon linjat e saj trupore bombastike në një veshje të ngushtë teksa ka pozuar pranë një veture luksoze.

 

View this post on Instagram

 

@irselcivit ? @cznburak

A post shared by Arbnora Ademaj (@arbnora_ademaj) on

 

View this post on Instagram

 

what’s meant for me, will always be ??

A post shared by Arbnora Ademaj (@arbnora_ademaj) on

Veç tjerash, Ademaj po vazhdon të qëndrojë mes Kosovës dhe Turqisë, për shkak të angazhimeve në karrierën e saj. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale