Arbnora Ademaj merr gjiithë vëmendjen në ditëlindjen e shoqes

08:51 | 5 Qershor 2020

Moderatorja shqiptare, Arbnora Ademaj, po vazhdon të jetë njëra nga femrat më të përfolura në shoubizin tonë.

Ndërkohë, Ademaj është mjaft aktive dhee ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, shkruan portali arbresh.info

Arbnora së fundi ishte e pranishme në një festë ditëlindje, ku mori gjithë vëmendjen me format e saj trupore.

E veshur me një palë pantollona shumëngjyrëshe vuri në pah trupin e saj si peshk.

Ademaj po vazhdon të qëndrojë mes Kosovës dhe Turqisë, për shkak të angazhimeve në karrierën e saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale