Google ADS

Arbnora Ademaj dështon me photoshop në fotografinë e fundit

13:43 | 23 Dhjetor 2019
Arbresh.info

Modelja e njohur shqiptare, Arbnora Ademaj, është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht poston fotografi nga udhëtimet e saj të cilat më të shpeshta janë në Turqi.

Por, me imazhin e fundit të publikuar në instastory, prezantuesja dështoi me photoshopin.

Nëse mund ta dalloni, këmba e saj duket shumë më e madhe nga tjetra, madje taka e njërës këpucë nuk vërehet më fare.

Shikojeni fotografinë dhe vlerësojeni vet./Prive.al

Shpërndaje në rrjete sociale