Google ADS

Arbenita Ismajli thekson linjat trupore në fotografitë e reja

11:07 | 13 Shkurt 2024
K.B

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli vazhdon të mahnisë ndjekësit me imazhet që ajo poston në Instagram.

Modelja ka ndarë së fundmi disa fotografi, ku shfaq fizikun e saj tejet joshës.

Të shumta kanë ishin komentet që mori bukuroshja.

Arbenita është shfaqur me një kostum dypjesësh shumë elegant dhe joshës njëkohësisht.

Flokët e lëshuara drejt mbi shpinë, dhe një grim më natyral e bënin atë që të duket e mrekullueshme./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale