Anxhela Peristeri flet pas performancës në Eurovision: “Do ta mbaj mend gjithë jetën”

09:01 | 23 Maj 2021

Këngëtarja përfaqësoi Shqipërinë këtë vit e cila u radhit në vendin e 20-të.

Me projektin e saj muzikor, ‘Karma’ artistja shqiptare dha një performancë të jashtëzakonshme në skenën e Eurovision.

Në një intervistë, Anxhela Peristeri tha se do ta mban mend gjithë jetën dhe ndihet e mërzitur se më nuk do të performoi në atë skenë.

“Jam shumë e lumtur. Ndihem e mërzitur që nesër nuk do të jem më duke performuar në këtë skenë të mrekullueshme. Do ta mbaj mend gjithë jetën time”, tha këngëtarja, pas performancës së saj.

Ndryshe, Anxhela Peristeri arriti të fitoi vendin e 20-të në natën e mbrëmshme dhe në të njëjtën kohë veshja e saj u zgjodh si më e mira në tapetin e kuq e cila u shfaq me një fustan elegant me ngjyrë të kuqe në natën e parë të performancës.

Shpërndaje në rrjete sociale