Angela Martini vjen provokuese në fotot e fundit

14:39 | 17 Qershor 2021

Bukuroshja Angela Martini është një nga modelet më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, gjersa nuk mungojnë në të shumtën e rasteve edhe imazhet provokuese, shkruan portali arbresh.info

Angela se fundmi erdhi e veshur me një fustan për trupi, ajo ka nxjerr në pah linjat e trupit të saj.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar dhe janë joshur nga kjo paraqitje provokuese e saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara