Angela Martini tregon asetet e saj joshëse e veshur me fustan të kuq

08:35 | 16 Qershor 2021

Ajo është njëra prej modeleve më të pëlqyera në trojet shqiptare që merr thuajse gjithnjë vëmendje.

Fjala është për Angela Martinin, bukuroshen nga Shkodra e cila tashmë jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan portali arbresh.info

Angela së fundi ka publikuar disa foto e veshur me fustan të kuq, ku po duket tejet seksi.

“Hi (Tung)”, ka shkruar ajo, derisa ka ngrehur gjoksin e saj përpara.

Ndryshe, Angela dhe Savulescu ndryshe u martuan në dhjetor të vitit 2017 në një ceremoni private në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara