Angela Martini shijon pushimet në Itali

20:35 | 8 Qershor 2023

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo kanndarë disa fotografi nga pushimet në Itali.

“Më pëlqen vera, akullorja dhe Toskana”, ka shkruar modelja në mbishkrimin e fotografive./Arbresh.info/Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme