Angela Martini publikon poza të ‘zjarrta’

10:23 | 27 Korrik 2021

Modelja dhe autorja shqiptare, e cila tanimë jeton dhe vepron në Amerikë, Angela Martini, komentohet mjaft shumë për imazhet dhe videot që publikon.

Artistja, e cila numëron 510 mijë ndjekës në Instagram, e tillë shfaqet edhe në këto të fundit, shkruan portali arbresh.info

Angela ka sjellë disa poza të reja në proflin e saj në Instagram, kështu duke marrë vëmendjen e ndjekësve.

“Epshit për jetën” shkroi Angela sipër imazheve derisa nuk munguan pozat provokuese në rroba banjo.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilave kanë qenë komplimente për dukjen joshëse të saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara