Angela Martini me poza provokative para pasqyrës

22:28 | 20 Janar 2021

Bukuroshja e njohur, Angela Martini, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale nga një numër i madh fansash.

Mes shumë fotografive të përditshme nga jeta e saj luksoze, nuk mungojnë edhe imazhet provokuese nga modelja shkodrane, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, Angela ka publikuar në llogarinë e saj zyrtare në Instagram e veshur me fustanin e shkurt ngjyrë të gjelbër verore ka nxitur imagjinatën e ndjekësve.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar bukuroshen për linjat atraktive. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara