Angela Martini e ‘zjarrtë’, në të brendshme të kuqe

22:24 | 18 Maj 2021

Ajo është njëra prej modeleve më të pëlqyera në trojet shqiptare që merr thuajse gjithnjë vëmendje.

Fjala është për Angela Martinin, bukuroshen nga Shkodra e cila tashmë jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan portali arbresh.info

E njëjta së fundmi vjen me një set fotografik tejet provokative e veshur në të brendshme të kuqe.

“Mashallah”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit derisa mori komente të shumta dhe pëlqime nga miqtë e saj por edhe ndjekësit që nuk janë të pakët.

Tutje, Angela Martini ka kombinuar dukjen me makijazh dhe flokët e rregulluara bukur me kaçurrele.

Komplimentet ndërkohë kanë qenë të shumta në pjesën për komente nga miqtë dhe ndjekësit që mban në rrjete sociale. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara