Alessandra Ambrosio me ish të fejuarin në plazh

08:06 | 23 Korrik 2018

Ajo zbuloj se është ndarë nga partneri i saj Jamie Mazur pas dhjetë vitesh, në muajin mars.

 

Por kjo nuk e ndaloj ish yllin e Victoria Secret, Alessandra Ambrosio që të kaloj kohën me ish të fejuarin dhe dy fëmijët e tyre gjatë ditës së shtunë.

Duke u nisur në Malibu se bashku, 37 vjeqarja ka treguar trupin e saj mahnitës me bikine në plazh.

Image

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara