Google ADS

Aksidentohet aktori Harrison Ford

11:10 | 6 Mars 2015
Arbresh.info

Aktori amerikan, Harrison Ford, është plagosur në një aksident të vogël ajror në Los Angelos. Ylli i filmave “Indiana Jones” dhe “Star Wars”, ka raportuar për dështim të motorit të aeroplanit, para se të rrëzohej në një fushë golf,Ford ishte duke vozitur vet aeroplanin por mësohet se fatmirësisht ai nuk ka marrë lendime serioze dhe se tashmë është jashtë rrezikut për jetë.

 

Shpërndaje në rrjete sociale