Adrola Dushi vë në pah trupin e saj joshës në bikini

18:47 | 10 Qershor 2021

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, përherë tërheq vëmendjen e audiencës.

Ajo në rrjete sociale është tejet aktive, duke ndarë vazhdimisht imazhe nga jeta dhe karriera profesionale, shkruan portali arbresh.info

Sikur një pjesë e madhe e estradës, edhe modelja ka zgjedhur që të ketë disa ditë pushim.

Nëna e një djali ka mahnitur me postimin e fundit, ndërsa ka vënë në pah linjat trupore në një palë bikini të bardha.

Duke pozuar tërësisht pa makijazh e pa filtra, supermodelja vjen në formë të mrekullueshme.

Vlen të përmendet se përpos botës së modelingut, ajo është angazhuar edhe me emisione televizive. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara