Adrola Dushi urim special për Fifin dhe ish-partnerin!

07:40 | 14 Maj 2022

Adrola Dushi ka uruar Fifin dhe ish-partnerin e saj Adis Patushin për lidhjen e re. E ftuar mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas”, Adrola i bëri një urim special çiftit, duke i uruar jetë të gjatë dhe të lumtur.

Donaldi: A e ke uruar Adisin për lidhjen e re me Fifin?

Adrola: Doni ta uroj këtu? Jetë të gjatë dhe të lumtur çiftit

Donaldi: Është për të mirë kjo apo jo?

Adrola: Po, sigurisht? S’kam asgjë kundra lidhjeve unë, jam shumë pro lidhjeve të dashurisë.

Adrola dhe Adisi janë prindër të një djali, Troit, janë ndarë para disa vitesh. Ndërsa tani, bashkëshorti i saj Adisi e ka nisur romancën me Fifin pas daljes së saj nga “Big Brother Vip”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara