Adrola Dushi provokon në fotot e reja, ngre këmbët lartë

21:00 | 26 Shkurt 2021

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, është ndër më të komentuara në estradën shqiptare.

Një gjë e tillë vjen pasi ajo në mënyrë të vazhdueshme ndan të pathëna nga jeta e saj, në rrjete sociale dhe paraqitje televizive, shkruan portali arbresh.info

Në imazhet e reja, Adrola shihet e veshur me një xhaketë, me dekolte të hapur dhe me geta e këpucë, të gjitha me ngjyrë të zezë.

“Jeta është e mërzitshme nëse nuk e ekuilibrojmë seriozitetin ose trishtimin me të qeshurën. Ne duhet t’i shijojmë të gjitha: kripën, piperin dhe sheqerin”, shkroi ajo.

Vlen të përmendet se Dushi shquhet për suksesin në fushën e modelingut, teksa u bë edhe figura e disa brendeve të njohura. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara