Google ADS

Adrola Dushi plot sharm në fotot e reja

09:28 | 26 Maj 2023

Konsiderohet si një prej femrave më të bukura shqiptare dhe Adrola Dushi vazhdon të jetë e angazhuar në punën e saj si modele.

Adrola këtë e dëshmoi edhe në fotot e reja që solli në Instagram, shkruan Arbresh.info

E veshur me pantallona dhe sako, Adrola po duket tejet e bukur dhe natyrale.

“Thjeshtësia është sofistikimi i fundit”, ka shkruar Adrola.

Theksojmë që Adrola përndryshe krahas angazhimeve profesionale është edhe një nënë e një djali nga martesa me ish-partnerin, Adis Patushi.

Sa i përket statusit të saj aktualisht, Adrola po vazhdon ta ruaj me fanatizëm duke mos zbuluar nëse është në një lidhje të re dashurie. /Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale