Adrola Dushi merr gjithë vëmendjen me bukurinë e saj

16:35 | 19 Qershor 2021

Ajo është njëra prej modeleve shqiptare që tërheq vëmendje të madhe sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për Adrola Dushin, që tashmë ka zënë një vend mjaft të veçantë në fushën e modelingut e po ashtu edhe në atë të showbizit shqiptar, shkruan portali arbresh.info

Modelja e njohur, nuk ka dëshpëruar as kësaj radhe me paraqitjen atraktive, ku u shfaq e veshur me rroba të përditshme por plot stil.

Me flokët larguar nga fytyra dhe grimin e thjeshtë dhe natyral, ajo erdhi mjaft joshëse.

Përkundër se është e kërkuar mjaft shumë në fushën e saj si modele, Adrolën shpesh e kemi parë edhe në rolin e prezantueses. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara