Adriana Matoshi nis pushimet verore, publikon fotografi me bikini nga Egjipti

17:42 | 28 Maj 2023

Aktorja shumë e dashur për publikun, Adriana Matoshi ka nisur pushimet e para për këtë verë e që për destinacion ka zgjedhur Egjiptin.

Deputetja e Kuvendit të Kosovës është nën shoqërimin e mikeshës së saj, aktores Arjola Demiri, shkruan Arbresh.info.

Matoshi në rrjetin social Instagram ka publikuar disa fotografi nga pushimet ku shfaq linjat trupore në bikini.

Komplimentet kanë qenë të menjëhershme dhe kryesisht pozitive nga miqtë e fansat.

Matoshi pak ditë më parë njoftoi se është larguar nga seriali “Sha je be tu folën”. /Arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi)

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme