A ju kujtohet seriali ‘Njerka’? Kjo aktore ka ndërruar jetë (FOTO)

20:56 | 10 Prill 2017

Aktorja Margarita Isabel e cila luante rolin e hallës në serialin e njohur ‘Njerka’ ka ndërruar jetë.

Ajo ka vdekur në moshën 75 vjeçare ngase vuante nga një problem në rrugët e frymëmarrjes, shkruan arbresh.info.

Margarita është një nga emrat më të njohur dhe vlerësuar nga kinematografia latine, e cilësuar si ‘Aktorja e parë’.

Për shqiptarët e njohur ishte për rolin në serialin ‘Njerka’./Arbresh.info

maxresdefault-1_1491847721-3859796

screenshot-6_1491847779-9785025

17523722-755730581270886-2345383115896357710-n_1491847711-7921700

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale