A ju kujtohet Norma? Ja si duket sot ajo (FOTO)

15:43 | 22 Prill 2017

Kanë kaluar shumë vite që nga koha e transmetimit të serialit “Pasionet e fshehta” . Por sërish aktorët kryesore të këtij seriali mbahen mend, sepse kjo ka qenë një nga serialet më të diskutuara dhe më të shikuara.

Ato kanë vazhduar më projekte tjera filmike dhe sigurisht që kanë ndryshuar nga ajo kohë, sepse vitet kanë lënë gjurmë në fytyrë.

Aktorja Danna Garcia ka qenë një nga favoritet në këtë serial.

Shpërndaje në rrjete sociale