A ju kujtohet ‘Mimoza’ e serialit ‘3 gjermanët e trashë’? (FOTO)

14:02 | 19 Qershor 2017

Aktorja Flutura Zeneli ishte e njohur për rolin e ‘Mimozës’.

Ajo në serialin vendor ‘3 gjermanët e trashë’ luajti me përsosmëri rolin e vajzës që punonte në recepcion, shkruan arbresh.info.

Flutura ende merret me aktrim dhe ndan me ndjekësit e saj momente nga provat.

Ja si duket tani ajo./Arbresh.info

1

2

3

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara