Google ADS

30 vjetori i Arbnores, kështu e befason Shkurte Gashi

22:55 | 25 Janar 2019
Arbresh.info

24 janari është datë e veçantë për Arbnora Ademaj.

Ajo ka festuar 30 vjetorin e lindjes, shkruan arbresh.info.

n’ZOOM ishte e pranishme dhe ju sjell pamje ekskluzive nga darka e ditëlindjes së saj.

Mes tjerash pati edhe befasi të ndryshme.

Një ndër to ishte zëri unik i Shkurte Gashit.

Mos e humbisni këtë përmbledhje në linkun e mëposhtëm./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale