2Ton publikon këngën e re kushtuar nënës

18:11 | 10 Janar 2020

Reperi i njohur nga Ferizaj, 2Ton, ka prezantuar para publikut projektin e tij të ri muzikor.

Projekti i ri “Nane” u publikua vetëm me në versionin audio për të cilin u përkujdes Fisnik Avdiu, ndërsa teksti u realizua nga vet 2Ton, shkruan portali arbresh.info

Projekti tashmë gjendet në YouTube dhe besohet se do të mirëpritet nga fansat e këngëtarit të njohur pasiqë në këtë  projekt erdhi krejt ndryshe nga çka jemi mësuar me një dedikim ndaj personit më të shtrenjtë nënës. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara