2 Ton publikon këngën “Melisa”

18:07 | 27 Qershor 2018

2Ton sapo ka publikuar projektin tij më të ri të titulluar “Melisa”

Muzika dhe teksti është punuar nga vetë reperi , biti nga Binnay ndërsa klipi është punuar nga XL Films, shkruan arbresh.info.

Kënga është ritmike dhe i përshtatet stinës së verës./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara