2 Ton po sjell projektin e ri

17:08 | 20 Shkurt 2019

Këtë kohë pothuajse e gjithë estrada janë duke punuar në këngë të reja që pritet t’i lansojnë në vazhdim.

Siç shihet edhe reperi ferizajas, 2Ton ka nisur punën për projektin e ri pasi shihet në një studio muzikore.

E në njërën prej videove ai shfaqet duke kënduar një pjesë të këngës së re, por detaje më të hollësishme nuk ka zbuluar.

Presim të shohim se çfarë do na sjellë.

Ndryshe, “Faj”, mbetet kënga e fundit e publikuar nga 2Ton dhe tashmë numëron afro 4 milionë shikime në YouTube.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara