Yllka Kuqi shfaqet ekstravagante me fustan të zi

20:11 | 4 Qershor 2023

Yllka Kuqi përveç zërit unik, ajo njihet edhe për stilin e veçantë të veshjes.

Edhe të fundit herë ajo është shfaqur mjaft elegante dhe me shumë stil, shkruan arbresh.info.

Me një fustan të zi i dizajnuar nga Valdrin Sahiti , i cili vinte në pah linjat e saj për mrekulli ka bërë që ajo të duket më elegante se kurrë më parë.

Detaji që tërhoqi vëmendjen nga veshja e saj është dizajni tek krahët ngjyrë ari që e bënë të duket mjaft seksi.

Yllka morri komete të shumta pozitive në rrjetin social Instagram./Arbresh.info

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi)

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme