Pacolli nis ditën me fëmijët në palestër

08:23 | 26 Maj 2023

Ish presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli ka publikuar fotografi nga palestra me fëmijët e tij.

Përmes një postimi në Facebook, Pacolli bashkë me dy djemtë e tij Diarin dhe Armanin sot në mëngjes kanë filluar ditën me sport.

Ai uron të gjithëve një ditë të mbarë./Arbresh.info/