Katy Perry dhe Orlando Bloom krijojnë këngë dhe inkurajojnë fansat, përkundër se aktori nuk mund të votojë

09:40 | 29 Tetor 2020

Katy Perry dhe Orlando Bloom kanë një mesazh për të gjithë amerikanët, përpara zgjedhjeve presidenciale.

Dyshja të mërkurën publikuan një video në Instagram, të cilët krijuan një këngë për t’i inkurajuar ndjekësit të votojnë personalisht se sa me postë, pasi votat e dërguara mund të mos shkojnë në destinacionin e duhur në Ditën e Zgjedhjeve.

“Çohu dhe shkëlqe dhe shko në votime tani”, këndoi Perry, 36 vjeçare.

“Votoni personalisht, jo me një fletëvotim me postë”, shtoi ylli i “Pirates of Caribbean”.

“Tani është koha për të votuar personalisht, personalisht, njerëzit e Shteteve të Bashkuara të Amerikës”, përfundoi Perry.

Ajo pastaj bëri një ‘rikujtim miqësor’ për të ‘shkuar në votime’ dhe për të votuar.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara