Afrona thyen akullin, publikon foton e parë me partnerin e ri

19:08 | 28 Maj 2023

Modelja Afrona Dika prej disa ditësh është duke i shijuar pushimet e para me partnerin e ri, zviceranin e quajtur James.

Ajo dhe i dashuri i saj po i shijojnë pushimet në Bodrum të Turqisë, shkruan Arbresh.info.

Deri me sot, Afron nuk ka publikuar fotografi me James edhe pse publikisht e ka pranuar që është në një lidhje.

Megjithatë, bukuroshja ka vendosur të mos e fsheh më, duke publikuar një “selfie” së bashku.

Çifti duken mjaftë të lumtur pran njëri-tjetrit.

Kujtojmë se Afrona i ka dhunë fund martesës disa vjeçare me këngëtarin Blero./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme