Vetëm një erëz mund t’ju bëjë të flini për 5 minuta

10:17 | 10 Qershor 2021

Nëse vuani nga pagjumësia, është shumë e nevojshme që të dini të konsumoni ushqmin e duhur që ju vjen në ndihmë për gjumë të mirë.

Erëza që ndihmon në gjumë të mirë është arrëmyshku, transmemton portal arbresh.info

Ajo bën një trajtim të jashtëzakonshëm kur janë në pyetje çrregullimet e gjumit. Përveç përfitimeve të shumta që ka kjo erëz, ajo ka një qetësues të moderuar që funksionon në mënyrë efektive kur bëhet fjalë për çrregullimet e gjumit.

Përzieni një gjysmë luge së arrëmyshkut me një gotë ujë të vakët dhe do më pas do flini si qingj.

Pijen konsumojeni disa orë para gjumit./arbresh.info./

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara