Kujdes nga alkooli, ja çfarë pasoja mund të ketë

23:42 | 21 Qershor 2017

Konsumimi i tepërt i alkoolit mund ta ngritë shtypjen e gjakut dhe të dëmtojë enët e gjakut.

Personat që kanë shtypje të lartë të gjakut në tërësi duhet shmangur alkoolin ose ta konsumojnë në sasi tepër të vogël.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara