Vuçiq për vizitë në Sarajevë

07:55 | 7 Shtator 2017

Presidenti serb, Aleksnadar Vuçiq do të realizojë sot dhe nesër një vizitë zyrtare në Bosnjë dhe Hercegovinë.

Ai pritet të jetë në Sarajevë, për t’u takuar me kryetarin e vendit, Dragan Çoviq, si dhe anëtarët e tjerë të kryesisë./Indeksonline/

Lajmet më të lexuara