Mickoski infektohet me COVID-19

11:44 | 27 Shkurt 2021

Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski bëri të ditur se është infektuar me COVID-19.

“Pas vërejtjes së simptomave më të lehta, i mora rezultatet e testimeve dhe rezultojnë me COVID-19”, shkruan Mickoski.

Ai shton se ka respektuar rekomandimet e autoriteteve shëndetësore, por asnjëherë, siç shrkuan ai nuk është e mjaftushme.

Kreu i OBRM-PDUKM-së, Mickoski bën thirrje që të ruhet shëndeti.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara