88 vjeçarja dërgohet në burg, shokohen të burgosurat kur shohin plakën!

11:20 | 11 Maj 2017

Në burgun e Idrizovës është dërguar një grua e moshës 88 vjeçare nga Manastiri, e cila duhet të vuaj dënimin me një vit në burg.

Sipas burimeve të Focus, 88 vjeçare me inicialet D.R. u dënua pasi “ka shikuar në kafe”, për të cilën gjoja ajo i ka mashtruar qytetarët, përcjell TetovaSot.

Burime nga Sektori i grave theksojnë se të burgosurat ishin të shokuar kur kanë parë gjyshen e tmerruar dhe të pafuqishme. Jozyrtarisht, ajo u dënua në mungesë.

Shpërndaje në rrjete sociale