Zbulohet gruaja që ‘ndau’ Bill dhe Melinda Gates

08:51 | 6 Maj 2021

Një përkthyese kineze që punon në Bill dhe Melinda Gates Foundation, dyshohet se është shkaktarja e ndarjes së tyre.

Megjithatë, Zhe ‘Shelly’ Ëang, 36, ka mohuar akuzar dhe ka kundërshtuar thashethemet mbi lidhjen e saj me Bill Gates, transmeton portal arbresh.info

“Unë fillimisht besoj se thashethemet janë vetëshkatërruese, por nuk e besoja që ato do të merrnin kaq bujë”, shkroi ajo.

Ajo jeton në Seattle dhe është beqare, ndërsa është një përkthyese profesioniste e cila ka punuar për Shkollën e Menaxhimit të Yale dhe Shkollën e Biznesit të Harvardit, si dhe Fondacionin Gates./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara