Google ADS

Njihuni me Maskën e re nga “Maybelline” (VIDEO)

20:29 | 4 Mars 2015
Arbresh.info

Maybelline paraqet maskën e re që ka bërë bujë të madhe tek femnrat, ku mundëson që ato mos të vëndojnë make-up asnjëherë më!
Shikojeni, dhe binduni vet…
Po ju? Cfar do të bënit në ktë rrast? Me të vërtetë do të ishte një skandal i madh po të përdorej në trevat shqipëtare.

Shikojeni Videon më poshtë.

Shpërndaje në rrjete sociale