Motoçiklistja e njohur për fotot e saj në Instagram humb jetën në një aksident

21:45 | 2 Gusht 2017

Motoçiklistja e njohur për fotot e saj seksi në Instagram ka humbur jetën në një aksident të tmerrshëm.

Gruaja, e identifikuar vetëm si Monica, ka humbur kontrollin dhe u rrëzua në  Vladivostok, Rusi, trasnmeton portali arbresh.info

mo1

Monica ishte një figurë mjaft popullore në Instagram për shkak të fotografive seksi dhe dashurisë së saj për automjetet e rrezikshme.

mo2

Ajo që njihej edhe si parukiere, gjithashtu ka pozuar edhe  në të brendshme përderisa ngiste motoçikletën e saj.

o3

Në rrjetet sociale ajo gjithmonë e ka shprehur dashurinë që ka për motoçikletat./Arbresh.info

mo4 mo5 mo6

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara