Kujdestarja kapet duke vjedhur portofolin e 93-vjecares

23:37 | 28 Mars 2017

Vajza e një 93-vjeçareje ka publikuar pamjet kur kujdestarja ka vjedhur para nga portofoli i nënës së saj.

Sara Hodge që supozohej të kujdesej ndaj të moshuarës, arriti të abuzonte nga aftësitë e saj dhe i vodhi paratë.

49-vjeçarja ishte vetëm disa metra larg saj, ndërsa tërhoqi cantën me këmbë, vendosi një dorezë për të fshehur gjurmët dhe më pas veproi sikur nuk kishte ndodhur asgjë.

Kamerat e mashtruan pasi fëmijët kishin vendosur kamera në shtëpi, pa dijeninë e kujdestares që të shikonin nënën e tyre. Ngjarja ka ndodhur në Northwood, Middlesex.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara