Këto janë syzet më trendi të momentit (FOTO)

09:10 | 7 Prill 2017

Kush më mirë se yjet e njohura të shoubizit mund të na tregojnë për trendët e syzeve, transmeton arbresh.info.

Tashmë vetëm sa kemi hyrë në kohërat e nxehta dhe ajo çfarë na duhet janë një palë syze trendi të kohës.

Me volum të madh, lente pasqyrë dhe stili retro janë syzet më trendi të momentit.
Për më shumë shikoni disa modele të cilat i kemi parë edhe tek të famshmet tona si: Kim Karadashian, Gigi Hadid etj./Arbresh.info.

1491300831_viktoria-bekam 1491300840_paris-jackson 1491300855_kourtney-kardashian 1491300874_gigi-hadid 1491300884_kim-kardashian 1491300908_heidi-klum 1491300929_jessica-biel

Shpërndaje në rrjete sociale