Ide se si të krijoni aksesorë të bukur

17:38 | 9 Shkurt 2018

Aksesorët janë pjesë e rëndësishme e veshjes së një femre.  Një aksesor i bukur mund të rregullojë dhe kompletojë pamjen tuaj.

Mjafton pak kreativitet dhe do të arrini të krijoni një aksesor të bukur edhe në shtëpi, shkruan arbresh.info.

Por nëse nuk ja keni idenë se si bëhen atëherë video më poshtë tregon hapat e se si të krijoni këtë lloj të aksesorëve.

Për më shumë ndiqni videon:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara