Brigitte Macron u shfaq me taka të larta në një moment historik

23:27 | 21 Shkurt 2021

Elegante si gjithmonë, Brigitte Macron, ka ndjekur uljen e roverit të NASA-s “Perservance” në Mars e veshur me taka të larta dhe kostum serioz.

Ajo kombinoi rrobat e saj blu të errëta dhe më pallto ngjyrë bezhë, transmeton portali arbresh.info

Si gjthnjë, ajo u vesh nga marka “Louis Vuitton”, marka e saj e preferuar.

Brigitte i heq këto rroba shtëpie nga dollapi vetëm për raste të veçanta. Kështu i veshi ato gjatë vizitës së saj në SHBA dhe takimit me ish-zonjën e parë amerikane Melania Trump, dhe gjithashtu i zgjodhi ato për takimin me Mbretëreshën norvegjeze Sonja.

Duket se kjo model i përshtatet asaj më së shumti sepse është gjithashtu e disponueshme në ngjyrë kafe dhe ajo e veshi atë variant të rrobave të saj të preferuara gjatë një takimi tjetër me Melania Trump në samitin e G7-tës./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale