Zjarr i madh prapa Hotel Grandit

13:28 | 4 Tetor 2021

Një zjarr i madh ka shpërthyer në një lokal afër “Hotel Grand” në Prishtinë, raporton arbresh.info.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe aty janë parë ekipet e zjarrfikësve për të shuar zjarrin.

Deri më tani nuk ka informacione për të lënduar ndërsa dëmet materiale janë të konsiderueshme./arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara